Zakończenie sezonu w KS Chrzanów

Poniżej zamieszczamy relację z zakończenia sezonu 2021/2022 zorganizowanego dla członków Kolegium Sędziów Chrzanów.

W ubiegły upalny piątek sędziowie KS Chrzanów zakończyli sezon na obiekcie Zagórzanki Zagórze.

Jak co roku o tej porze, ostatni dźwięk gwizdka obwieszczał zakończenie tradycyjnego meczu Starzy na Młodych (we wcześniejszych latach Żonatych na Kawalerów)  . O samych zawodach można powiedzieć w skrócie tyle, że były zacięte  , twarde  i interesujące o czym świadczy wiele napomnień, którymi studzić głowy zawodników musiał nasz arbiter czwartoligowy Marek Kulczyk. Prowadzenie już w 1 minucie objęła drużyna Starszych po pięknym strzale Sebastiana Celarka i po kolejnych dwóch trafieniach Michała Siemka drużyna Starszych schodziła do szatni z trzybramkowym prowadzeniem. Po przerwie starsi koledzy opadali z sił i mogli roztrwonić tę przewagę, o czym świadczy końcowy wynik 3-2. Dwie bramki dla Młodych strzelił Szymon Cholewa, któremu z trybun kibicował nieco bardziej doświadczony ojciec Maciej. Starzy wzięli rewanż za ubiegłoroczną porażkę i przez kolejny sezon to oni będą dzierżyć miano zwycięzców. Po meczu uhonorowano kolegę Pawła Jamrozika, który postanowił zakończyć przygodę z gwizdkiem z licznikiem 249 przeprowadzonych zawodów. Dziękujemy i liczymy, że spotkamy się jeszcze na zielonej murawie!

W części oficjalnej sezon podsumowali Wiceprezes PPN Chrzanów Leon Kozioł, Przewodniczący KS Chrzanów Michał Gębala, a także referenci poszczególnych działów. Wstępnie omówiono zmiany, które mogą nastąpić w przyszłym sezonie. Powiedziano m.in. o możliwych dużych przeszeregowaniach sędziów w związku reorganizacją lig MZPN czy też o nadchodzącej zmianie podatku przy rozliczaniu delegacji.

Następnie wszyscy sędziowie, obserwatorzy i zaproszeni goście usiedli przy jednym stole, aby tradycyjnie skonsumować pyszne Ziemniaki po Cabańsku znane bardziej jako prażone czy pieczone. Przy zimnym piwku rozmawiano o ubiegłej rundzie oraz o planach na kolejne miesiące. Teraz chwila na wakacyjną regenerację, trochę więcej czasu dla rodzin i bliskich. A już za kilka tygodni wracamy wypoczęci i mocniejsi ! Nie zapominajmy w tym okresie o Przepisach Gry i treningu!