KS Nowy Sącz: mecz towarzyski i jubileusz

W ubiegłym tygodniu, piękny obiekt w Paszynie gościł wyjątkowo nie trzech, jak podczas meczów ligowych tamtejszego LKS Amatora, a ponad trzydziestu sędziów. Odbyło się tam bowiem bardzo ciekawe widowisko z udziałem sądeckich arbitrów. W meczu towarzyskim zmierzyła się drużyna "Żonatych" z "Kawalerami".

Spotkanie poprowadziła doświadczona trójka na czele z Janem Orłem, którego asystentami byli Ryszard Szubryt i Andrzej Gomółka. Przed rozpoczęciem meczu przewodniczący KS Nowy Sącz Stanisław Brożek i wiceprezes PPN Nowy Sącz Jerzy Leszczyński uhonorowali sędziego Jana Orła pamiątkowym pucharem z okazji jubileuszu 2000 poprowadzonych meczów piłkarskich. Koledze Janowi gratulujemy i życzymy zdrowia oraz kolejnych setek meczów z gwizdkiem.

Sam mecz był bardzo emocjonujący i trzymający w napięciu do samego końca. Ostatecznie padł remis 3-3, który co prawda nie zadowolił żadnej ze stron, jednak dał doskonałą okazję do zorganizowania w przyszłości rewanżu.

Po zakończeniu zmagań boiskowych odbyło się miłe spotkanie przy grillu, które było okazją do wspomnień, rozmów i integracji sądeckiego środowiska sędziowskiego.

Pomysłodawcom gratulujemy inicjatywy i świetnej organizacji całego przedsięwzięcia. Liczymy na jak najwięcej tego typu spotkań w naszej organizacji, nie tylko w Nowym Sączu, ale również w całej Małopolsce.

fot. Kolegium Sędziów Nowy Sącz